Дома Тагови болки во грло

Таг: болки во грло

Во саботата навечер ме фати грло, а веќе во понеделникот немав...

Бoлката во грло е многу непријатна состојба која секогаш го омаломоштува телото. Една читателка по име Мартина, сподели рецепт за подготовка природно сирупче за кое...

Лек за јакнење на слузокожата на грлото, а се користи и...

Лек за јакнење на слузокожата на грлото, против кашлица и воспаленија. Фото и рецепт: Веселинка. „Здраво НМД.мк и почитувани читатели на овој сајт. Овде...

Проверен рецепт кој го лекува болното грло за еден ден, потребно...

Пишува билкарот Мартин Најдовски: Лек за воспалено грло, болки во грлото и воспаление на крајниците Потребни состојки: 80 г мелено семе од ким 200 мл вода +...

Лек за јакнење на слузокожата на грлото, против кашлица и воспаленија

Фото и рецепт: Веселинка Здраво НМД.мк и почитувани читатели на овој сајт. Овде прочитав многу добри рецепти за сирупи против кашлица, па би сакала да...