Дома Тагови белодробни заболувања

Таг: белодробни заболувања

Најтешките белодробни заболувања се лекуваат со овој лек, сведоштвата велат дека...

Овој напиток ги прочистува белите дробови и ја исфрла насобраната слуз. Ги прави белите дробови кристално чисти, а сведоштвата велат дека нема посилен лек...

Зошто СЛЕЗОТ расте покрај нашата куќа? Случајно? Го корнеме и газиме...

Црниот слез е првенствено мевлем за слузокожата на дишните патишта, за бронхијална астма, кашлица, бронхитис, воспалено дебело црево, дијареа, повраќање, желудник.... Во продолжение прочитајте...