Дома Тагови Бело прање

Таг: Бело прање

По рецептот на свекрва ми, дрвцето под ноктот излезе на безболен...

Здраво, јас сум Марија и сакам со вас да споделам еден природен лек кој многу ми помогна во мојата ситуација. Не се работи за...

Најценетите женски лековити билки: Помагаат при неплодност, полицистични јајници, нередовни циклуси

Жените отсекогаш се потпирале на природата како извор на здравје и лековити билки кои можат да помогнат при различни состојби. Неправилните менструални циклуси можат...

Лек за ХПВ, болести на матка, за плодност и стерилитет

Запишете си ги сите рецепти, многу се корисни! Чај за матка (за сите болести): 100 г ајдучка трева 100 г коњско опавче 300 г невен 100 г коприва *сите билки...