Дома Тагови бели обувки

Таг: бели обувки

ЖЕНА ОТКРИ ГЕНИЈАЛЕН МЕТОД: Избелете ги патиките до перфекција и тоа...

Австралијанката Каролина Меколи е своевиден експерт за домаќинство, па таа од неодамна започна своето искуство да го споделува на социјалните мрежи. Каролина редовно открива...

После три години носење ги испрала патиките и резултатот е неверојатен

ТикТокерка одлучила да испроба еден метод кој го прочитала некаде на социјалните мрежи, па целиот процес го забележала со нејзината камера и се воодушевила....

Како да им ја вратите белината на патиките и другите обувки

Светлите обувки се многу ефектни и особено актуелни во летниот период. Но, нивната мана е што многу брзо се валкаат. Сепак, со еден едноставен...