Дома Тагови 7 дена

Таг: 7 дена

ДИЕТА – 3 кг за само 3 дена – ПРОВЕРЕНО УСПЕВА!

Во текот на оваа диета се јаде само сирово овошје, зелечнчук, ‘ркулци, семки и јаткасти плодови, плус здрави масла и мед. Се пие само...

Идеална есенска диета: ослабете три кг за седум дена без да...

Намирниците со кои е исполнета есенската трпеза во есен, содржат многу хранливи материи кои обезбедуваат ситост. Доколку внимателно ги одбирате, тие можат да придонесат...

Со оваа диета од Тибет за 7 дена се слабее, се...

Тибеќанската диета се заснова врз традиционалната исхрана на Тибеќанците. Оваа диета ќе ви помогне не само да ги изгубите вишокот килограми, туку и да се...

Секој ден слабеете по 1 кг со вкусната Банана-диета. Пробајте ја!

Секој ден може да јадете по 1,5 кг банани, кои не ги делите по оброци, туку ги јадете тогаш кога ќе ви се присака....