Дома Тагови зелка и кисели краставички

Таг: зелка и кисели краставички

ПОВКУСНА НЕ СТЕ ПРОБАЛЕ: Салата со зелка и кисели краставички, запишете...

Оваа салата може да се послужи речиси со секакво јадење, одговара со сè. Таа е одличен прилог и на сите им се допаѓа. Кај...