Дома Тагови здрав десерт за 5 минути

Таг: здрав десерт за 5 минути

Едноставни и здрави протеински БАУНТИ топчиња без шеќер, јајца и брашно...

Протеинските баунти топчиња се исклучително вкусни, а се прават за само неколку минутки. Се приготвуваат од само две состојки и по желба можете да...

ТОРТА ЗА БАЛЕРИНИ: Без грам брашно и шеќер, помеѓу меките...

Пробајте ја оваа вкусна торта со крем сирење и суви сливи, а тенките корички не содржат брашно. Ова е едноставен и здрав десерт кој...

БРЗО И ЗДРАВО: Земете овесни снегулки, какао и банани, па направете...

Направете го овој десерт од само неколку состојки, за 10 минути. Сладете се без грижа на совест, бидејќи овој колач нема глутен, нема шеќер...

ВЕГАНСКИ КОЛАЧ ОД САМО 3 СОСТОЈКИ ЗА 1 МИНУТА: Без глутен,...

Овој колач е одличен за сите што сакаат да ocлабат: брз, едноставен и што е најважно, многу е здрав. Овој „3-состојки“ чоколаден колач е...

МНОГУ ЗДРАВ КОЛАЧ: Само 3 состојки, без шеќер, за 5 минути,...

За сите кои внимаваат на своето здравје и својата фигура, како и сите вегани, треба да си го запишат овој рецепт затоа што навистина...

Брз и многу здрав десерт без шеќер кој се приготвува за...

Овој рецепт за вкусни и здрави десерт-топчиња е многу лесен и едноставен. Се приготвува многу брзо, а во вкусот ќе уживате. Не содржи шеќер,...

ЗДРАВИ ПРОТЕИНСКИ БАРЧИЊА ОД 3 СОСТОЈКИ: без печење и додавање на...

ЗДРАВИ ПРОТЕИНСКИ БАРЧИЊА ОД 3 СОСТОЈКИ: без печење и додавање на шеќер. Рецепт на Брзи Рецепти. ,,Отсекогаш сум сакал да подготвувам протеински барчиња и...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"