Дома Тагови водена диета

Таг: водена диета

Диета на вода: Нов апсолутен хит во слабеењето со план –...

Диетата на вода стана апсолутен хит откако некој пушти гласина дека популарната Бијонсе со нејзина помош ослабела доста после пораѓајот. Диетата содржи петодневен план. Се...