Дома Тагови турски локум

Таг: турски локум

Најубав е локумот кога е тазе, а во него можете да...

Фото и рецепт: Драгица Владо Ова е турски локум кој многу ми се допаѓа, а од него си правам и природен лек за бронхитис и...