Дома Тагови тумор на дебело црево

Таг: тумор на дебело црево

Овој лек ми го спаси животот пред 17 години: имав тумор...

Sonia Andreev за читателите на НМД.мк го откри рецептот кој го приготвувала како лек за кој вели дека и го спасил животот. “Еве да ви...