Дома Тагови триаголници со сирење

Таг: триаголници со сирење

Идеален појадок за 25 минути: Триаголници со сирење и специјален сос

Триаголници со сирење и сос од краставички. Потребни состојки: 6-7 листови кори за пита (готови или домашни) 400 г свежо сирење 1 јајце 1 лажица кисела павлака сол по вкус за...