Дома Тагови торта со медени срца

Таг: торта со медени срца

МЕДЕНО СРЦЕ ТОРТА: Со банани, медени срца и чоколадо, брза и...

Фото и рецепт: Палачинка Потребни состојки: 3 пудинг од ванила 600 мл млеко 200 г шеќер 250 г маргарин/путер 200 г бисквити 300 г медени срца 500 г банани 200 мл слатка павлака Чоколадо...