Дома Тагови торта со мед и павлака

Таг: торта со мед и павлака

Најбрзата МЕДЕНА ТОРТА со павлака и уште неколку состојки, за 25...

Најбрзата МЕДЕНА ТОРТА со павлака и уште неколку состојки, за 25 минути ќе може да ја послужите. Многу едноставна, а сепак со богат вкус....