Дома Тагови сос со тестенини

Таг: сос со тестенини

Пилешко во павлака со печурки и тестенини – за 30 минути...

За половина час добивате готово, многу вкусно јадење кое е идеално да се приготви преку работната седмица или ако ве изненадат ненајавени гости. Потребни состојки: 600...