Дома Тагови смеса за ситни колачи

Таг: смеса за ситни колачи

ПОСНИ ЈАФА ТОПЧИЊА: Без млеко и путер, готови се за 5...

Брзи, лесни и ммммм...со неодолив јафа вкус...без маснотии, идеални за летните денови. Од смесата моете да правите точиња, но и да ја ставате во...