Дома Тагови сланина како лек

Таг: сланина како лек

НУТРИЦИОНИСТ: чварките и сланината се запишани во нашиот генетски код, а...

Познатата нутриционистка од Србија, Бранка Мирковиќ пред неколку дена гостуваше во една српска емисија каде говореше за здравата исхрана и какви грешки најчесто правиме...