Дома Тагови сируп за сува кашлица

Таг: сируп за сува кашлица

ПРИРОДЕН ЛЕК ЗА СУВА КАШЛИЦА, искуствата велат дека поминува за 1...

ПРИРОДЕН ЛЕК ЗА СУВА КАШЛИЦА, искуствата велат дека кашлицата поминува за 1 ден. Сувата кашлица не подразбира присуство на секрет во белите дробови. Настанува...

Лек од лушпи од бадем, слез и суви смокви – најдобар...

После прележан грип или вироза, честопати се случува да остане долготрајната кашлица. Овој проблем најдобро е да се реши со природни препарати. Една билка...

Сируп за ноќна сува кашлица, астматичари, пушачи, за возрасни и деца...

Фото и рецепт: Алма Хаџиахмиќ Рецептот го користам многу одамна, а го добив од една бабичка кога веќе немаше спас за мене и не знаев...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"