Дома Тагови сируп за исфрлање на секретот

Таг: сируп за исфрлање на секретот

Сируп со рузмарин и лимон за смирување на кашлицата, исфрлање на...

Фото и рецепт: Даниела Стамевски Овој лек со рузмарин е особено погоден за искашлување на слузта, а покрај тоа успешно се бори со патогените микроорганизми...

Домашен сируп од морков и мед за кашлица и полесно исфрлање...

Сирупот од морков успешно ја исфрла слузта од белите дробови! Ова е домашен сируп против кашлица кој е одличен за деца и возрасни. Потребни ви...