Дома Тагови сибирки мед

Таг: сибирки мед

Пчелар открива како се прави најдобриот лек за бронхитис, бубрези и...

-Како се прави мед од сибирски бор, лек за бронхитис Медот од сибирски бор е проверен лек за болести на дишните патишта а особено на...