Дома Тагови шварцвалд пудинг

Таг: шварцвалд пудинг

Шварцвалд пудинг: Фантастичен десерт во чаша

Ако сакате освежителен десерт, а да не поминете долго време во кујната, тогаш ова е совршен избор за вас. Потребни состојки: 1 пудинг од чоколадо 1 литар...