Дома Тагови ролат со кршени бисквити

Таг: ролат со кршени бисквити

Ролат со кршени бисквити посен стар рецепт – едноставна и брза...

Во групата НМД рецепти нашата драга членка Светлана Карапетровска Македонска нè потсети на овој стар рецепт за превкусниот ролат со кршени бисквити. Многу брза...