Дома Тагови Профитерол торта

Таг: Профитерол торта

ПРОФИТЕРОЛ ТОРТА: Слична на еклер колачите, но многу покремаста и повкусна

ПРОФИТЕРОЛ ТОРТА, слична на еклер колачите, но многу покремаста и повкусна. Рецепт на каналот „Сите на Маса“. Многу вкусна торта со голем слој на...