Дома Тагови природен лек за рак

Таг: природен лек за рак

Наодите потврдиле, не им се верувало на докторите – се излекувала...

Кендис-Мари Фокс била шокирана кога лекарите и соопштиле дека има рак на штитната жлезда кој се проширил и на другите органи и дека според...

Монасите бесплатно делат лек против рак: Го прават од отровна билка,...

Братислав Јанковиќ открива зошто манастирскиот еликсир кој монасите го делат бесплатно, е баран од илјадници луѓе. Иако информацијата за оваа билка од Хиландарскиот манастир се...

Оваа билка ме спаси од рак: маж од Бугарија открива неверојатно...

Ова е приказна за еден човек од Бугарија во која се раскажува за неговата борба со злокобната болест. Неговата приказна на многумина им влеа...