Дома Тагови Предраг Ненадиќ

Таг: Предраг Ненадиќ

ЕВЕ КАКО ДА ГО НАМАЛИТЕ ВИСОКИОТ ПРИТИСОК СО ЈАБОЛКОВ ОЦЕТ: Запамтете...

Ако имате проблеми со висок к рвен притисок, обратете внимание на овој корисен совет кој го објасни д-р Ненадиќ. До појава на висок к...

Нутриционистот Предраг советува што да се јаде и пие после корона...

Дали е исправно верувањето дека во текот на вирусна сезона не смее да се држат диети и како да се избориме со вишокот килограми,...