Дома Тагови потење во сон

Таг: потење во сон

Мојата сосетка има 70 години и мириса прекрасно: се капе во...

Секој ден по скалите во зградата ја среќавам мојата сосетка која има 70 години. Без оглед на тоа што штотуку се вратила од пазар,...

Се потите навечер додека спиете? Постојат три причини, а последната е...

Луѓето кои се потат навечер, најчесто им е топло, но потењето без видлива причина може да биде знак за некоја тешка болест, па најдобро...