Дома Тагови посни кифли за слава

Таг: посни кифли за слава

ПОСНИ КИФЛИЧКИ: Остануваат меки и кога стојат со часови на масата,...

Tестото е преубаво искомбинирано со сите состојки во совршен сооднос. Се послужуваат на слави, посни или мрсни, без разлика јас и преку цела година...