Дома Тагови посна салата со компир

Таг: посна салата со компир

ОВАА САЛАТА ЗАМЕНУВА ЦЕЛ ОБРОК: Кога ќе ја пробате, ќе сакате...

Кога го видов рецептот на Сања за оваа салата, веднаш решив да ја направам. Првично ја имав пробано на една прослава кај сестра ми,...

Оваа салата секогаш прва се јаде, посна, празнична и идеална за...

На секоја празнична трпеза салатите се едни од најомилените, бидејќи ќе се сочни, кремасти и изобилуваат со вкусови. Покрај тоа, совршено си одговараат со...

ПОСНА ШАРЕНА САЛАТА КОЈА СИТЕ ЈА ОБОЖАВАМЕ, одлично оди со риба...

Прекрасна посна шарена салата која ја обожаваме одлично оди со риба и месо. Прекрасна комбинација од различен зеленчук и прекрасен вкус. Ви предлагам да...