Дома Тагови посна пита пица

Таг: посна пита пица

ПОСНИ ПИЦА КОЦКИ: Вкусно – прсти да излижеш, ги јадеме и...

Овој посен рецепт толку многу ме воодушеви како со вкусот, така и со изгледот, што освен за време на постот, кај нас на трпеза...