Дома Тагови похувана туна со ориз

Таг: похувана туна со ориз

ЗЛАТНИ ТРИАГОЛНИЦИ ОД ТУНА И МАЈОНЕЗ: Гостите вчера ми рекоа пак...

Кога ми доаѓаат гости, секогаш сакам да ги послужам со нешто убаво и необично за уживаат целосно. Секогаш гледам да направам нешто ново и...