Дома Тагови подготовка на тарана

Таг: подготовка на тарана

Домашно јадење со тарана, традиционален старински ручек по рецептот на нашите...

Рецепт на Ивана од Шерпица Рецепти. Домашна тарана за супи и чорби, многу е вкусна, нема поубава. Порано нашите баби често знаеа да ја...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"