Дома Тагови пилешпко бело месо

Таг: пилешпко бело месо

Млад компир со пилешко и павлака се јадење за чиста десетка...

Поздрав драги мои пријатели, почитувани домаќинки и домаќини. Денешниот рецепт сигурна сум дека ќе ве воодушеви. Толку брз и вкусен ручек од кој сите...