Дома Тагови нутела колач

Таг: нутела колач

НУТЕЛА КОЛАЧ ЗА 15 МИНУТИ: за родендени и слава, како и...

Нутела колач кој се прави за 15 минути. Одличен колач за секакви пригоди. Потребни состојки: 300 г мелени бисквити 70 г путер 30 г несквик 100 мл млеко 400 г...