Дома Тагови народен лек за алергија

Таг: народен лек за алергија

Најевтиниот лек на светот: Помага при астма, алергија, проблеми со цревата...

Билката алое вера води потекло од Северна Африка. Нејзиното име потекнува од арапскиот збор „алоех“, што значи „горчлив“. Алоето го добило своето име поради...

Сок од коприва за освежување, толку е лековит што помага и...

,,Ќе напишам неколку зборови за ова мое омилено растение, со кое се занимавам со децении. Секојдневно ја гледаме во нашето опкружување, не сфаќајќи дека...

Д-р Несторовиќ консумира коприва и мед на овој начин веќе 20...

Д-р Бранимир Несторовиќ е српски педијатар, пневмолог и алерголог. Тој во последно време стана многу популарен поради неговото постојано појавување на социјалните мрежи каде...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"