Дома Тагови напиток за симнување на мастите

Таг: напиток за симнување на мастите

Моќна тинктура која ги пржи мастите на стомакот и ги отстранува...

I Рецепт: Овој здрав сируп се пие навечер, а неговото второ име е топач на масти Сон на секоја жена е тенка и витка фигура....

Се пие по една чаша на ден – ги чисти и...

Ова е буквално мевлем за целиот организам, а се приготвува од природни состојки: лук, ѓумбир и лимон. Овој домашен лек ли лекува затнатите артерии,...