Дома Тагови напиток за намалување на шеќер

Таг: напиток за намалување на шеќер

Од 21 шеќерот ми се симна на 6,1 и раната на...

Светислав Булајиќ, машински инженер во пензија, до пролетоска беше силен и “здрав како дрен”, но сè започнало да оди наопаку, откако носејќи голем фрижидер,...

Само една шолја од чудотворниот напиток на Доктор Оз го намалува...

Само една шолја зелен чај дневно го подобрува метаболизмот за 12%! Покрај тоа, го регулира шеќерот во крвта, го помага менталното здравје, го намалува...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"