Дома Тагови молба

Таг: молба

Баба молела лекар да ја прогласи за мртва – еве зошто

Јавноста кај нашиот северен сосед е во шок по текстот кој го напиша еден лекар, а којк во крајна цел ја доловува состојбата со...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"