Дома Тагови млечни производи

Таг: млечни производи

За жената која се излекува од рак без лекови – уште...

Кога пред неколку години и бил дијагностициран рак на дојка, докторите и предвиделе дека ќе живее само уште 2 месеца. Во тоа време проф.Џејн...