Дома Тагови мед и лимон

Таг: мед и лимон

Мевлем од мед, ѓумбир и лимон – лекува болести од глава...

Медот и ѓумбирот се одлична лековита комбинација. Со нив може да се излечи кашлица, да се ублажат симптомите на настинка и грип, да се...

Витаминска смеса која ја поправа крвната слика, делува за 3 дена,...

Витаминска бом-ба за имунитет, ја подобрува кр-вната слика за само 3 дена. Добро се покажала и за намалување на вишокот масти во кр-вта. Се...

Брза вечера која ги топи килограмите и салото, а истовремено го...

Рецепт на Јелена од каналот "Јеца Свашарица" - Брза вечера за топење на салото. ''Здраво на сите. Денес подготвувам брз и здрав оброк за вас...

Ослободете се од слузта во грлото и белите дробови, олеснување ќе...

Здравите напитоци кои ќе ви ги откриеме служат за јакнење на имунитетот, спречуваат развој и појава на болест, делуваат антиканцерогено и имаат способност да...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"