Дома Тагови масло со кафе

Таг: масло со кафе

Косата повторно ми расте, а лицето ми изгледа 10 години помладо:...

Ова кофеинско масло ја подобрува циркулацијата, го забрзува растот на косата и го спречува нејзиното опаѓање. Истовремено, на косата и дава сјај и цврстина. Исто...

Лековито масло за коскени шилци во вратот и стапалата

Лекот се состои од масло и кафе кое има постапка за приготвување, а првенствено го објавила позната руска билкарка за лекување на Паркинсова болест. Со...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"