Дома Тагови маска за лице од кисела зелка

Таг: маска за лице од кисела зелка

Ставила кисела зелка на лицето, а кога поминале 15 минути го...

Киселата зелка е природно ферментиран производ кој изобилува со витамини и минерали. Докторите препорачуваат да биде почесто застапена во исхраната, но и без нивните...