Дома Тагови мајчина душица

Таг: мајчина душица

Овој напиток го нарекуваат инфузија на животот: Го крепи телото после...

Мајчината душица не е само зачин. Оваа сестрана билка е полна со здрави витамини. Првенствено изобилува со витамин Ц, а исто така е одличен...

КОЈ ПРОБАЛ НЕ СЕ ПОКАЈАЛ: Заборавете на вртоглавица, висок холестерол и...

Голем број луѓе кога ќе се соочат со некој здравствен проблем, без разлика на неговата тежина, веднаш посегнуваат по лекови. Меѓутоа, честопати лековите имаат...

Македонската билка лечи 7 тешки болести – еве ги непроценливите квалитети...

Една од најпопуларните билки кои растат во изобилство во нашата земја е мајчината душица, како што нашиот народ ја нарекува мајкина душичка. Таа е...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"