Дома Тагови лек за главоболка

Таг: лек за главоболка

Спасете се од мигрената за 5 минути: Кога ќе го испиете...

Мигрените предизвикуваат болни главоболки кои можат да бидат проследени со непријатни симптоми. Од мигрена патат од 15 до 18% жени и 6 до 7% мажи....