Дома Тагови леб печен во зелка

Таг: леб печен во зелка

Мек леб како душа, печен во листови од зелка – и...

Фото и рецепт: Нусрета Отајагич Бешлија Лебот има совршена текстура, мек е како душа, убаво се сече. Му дава неописна арома, мекост и вкус… Освен...