Дома Тагови ладна салата со мајонез и јајца

Таг: ладна салата со мајонез и јајца

КРАЛИЦА НА СЕКОЈА ТРПЕЗА: препознатлива е по вкусот на туната, мајонезот...

Вкусна салата која може да ја послужувате во сите прилики, за родендени, мрсни слави или некоја друга пригода. Излегува навистина обилна и сите ми...