Дома Тагови крем за стрии

Таг: крем за стрии

МЕВЛЕМ ЗА СТРИИ – се применува двапати седмично

Потребни состојки: 1 жолчка 2 лажици кантарионово масло 1 лажица чичково масло 5 капки лимонов сок 3 капки тинктура од невен Широка четка Постапка: Изматете ја жолчката, па со постојано миксање додадете...