Дома Тагови кражба на пчели

Таг: кражба на пчели

Колеги пчелари, намачени души: Украдени ми се 23 пчелни семејства, ве...

Пред извесно време на пчеларот Горан Илиевски му беа украдени 23 пчелни семејства, а со тоа му е нанесена огромна штета! На својот фејсбук профил,...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"