Дома Тагови крај на пандемија

Таг: крај на пандемија

Нобеловецот ја предвиде епидемијата во Кина, точниот број на заразени и...

Професорот по биологија од Универзитетот Станфорд и добитник на Нобелова награда за хемија д-р Мајкл Левит, предвидува скорешен крај на пандемијата со корона вирусот! Во...