Дома Тагови коприва со мед јаболка и лимон

Таг: коприва со мед јаболка и лимон

Ако поради желудникот не спиете добро, време е за овој лек:...

Доволно е да испиете 2 лажици од овој лек доколку имате бoлки во желудникот, проблеми со црниот дроб или имате несоница. Копривата е најдобар...

Напиток од корпива, јаболко, лимон и мед – лекува анемија, бронхит,...

Ова е чудотворен напиток кој е многу лековит и го полни телото со нова енергија. Особено доколку имате проблем со крвната слика, копривата ќе...