Дома Тагови коктел со цвекло

Таг: коктел со цвекло

Рецепт од сирово цвекло што ќе ви помогне да го исчистите...

Ова не е само обичен билен шејк, туку ова е лековит серум за црниот дроб. Еднаш ми се појавија здравствени проблеми и мојот лекар...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"