Дома Тагови кокосови падобранци

Таг: кокосови падобранци

4 РЕЦЕПТИ ЗА ПАДОБРАНЦИ: Колачите од нашето детство и денес се...

Мојот зет ги обожава, а штом тој ги оцени со десетка, значи дека колачиве навистина вредат. Позните се од нашето детство кога често се...

КОКОСОВИ ПАДОБРАНЦИ: Најубави ситни колачи големи колку залак, се топат како...

Еден од омилените колачи на нашата слава се падобранците, но не кои било, туку токму кокосовите кои се бели како снегулки. Секојпат мора да...